KULLANICI ADI : ŞİFRE Şifremi Unuttum*

Anasayfa İLLEG4L BANK KREDİ SATIN AL İLLEG4LİZM RAP Sub Domain Bulucu Arama Yap Yeni Konular Bugünki Konular

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Nik Collection 2015 1.2.11.0 FULL - DENENDİ ÇALIŞIYOR
Konu : Google Nik Collection 2015 1.2.11.0 FULL - DENENDİ ÇALIŞIYOR - 04.09.2015, 06:50
Mesaj: #1
Arkadaşlar öncelikle merhaba aranızda çok yeniyim. 

Grafik işi ile uğraşan arkadaşlar varsa onlara faydalı olabilecek bir photoshop eklentisi paylaşmak istedim.

Bizzat kendim kurdum test ettim çalışıyor. Kendi uploadımdır. 



Photoshop eklentisi olan Google NikCollection resimlerinizi daha güzel ve renkli hale getirmesi yanında bir çok farklı düzenleme modu vardır. Benim yaptığım örnek sadece birisi.
4Lzn6XsqaA4L7ZVxhHd9zkXNpHwDIVKtMp9TZDzo...24-h543-no

ORJİNAL





D3d7gpO4bWMW4vVeymNqqyrLVS-6xCezS0vquyLV...24-h543-no

HDR

Z6y7cseZpNFDqHJLG4pRB-U5CpKaVvIIocR38umf...24-h543-no

ORTAYA KARIŞIK )

İçerisindeki Photoshop eklentileri
Analog Efex Pro 2.03.309
Dfine 2.2.15.209
Viveza 2.1.15.309
HDR Efex Pro 2.2.15.309
Silver Efex Pro 2.2.15.309
Sharpener Pro 3.1.15.309
Color Efex Pro 4.3.15.309


Boyut:429-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz



Google NikCollection indirme linki:



Google Nik Collection




Kod:
http://turbobit.net/5mg8ytgka78u/nikcollection.rar.html

bizdebeles, üyesi illegalizm | Private illegal Topluluk - Hack forum,Warez Scriptler forumlarına 03.09.2015 tarihinde katılmıştır.

(Son Düzenleme: 04.09.2015, 07:56, Düzenleyen: Sylvester.)
WWW Alıntı ile Cevapla
Konu : Google Nik Collection 2015 1.2.11.0 FULL - DENENDİ ÇALIŞIYOR - 04.09.2015, 08:05
Mesaj: #2
Linkleri gizle dostum şimdilik ben gizledim bundan sonra sende gizle. LİNK İÇİNE[*/hide] Yıldız olmayacak.

Alıntı ile Cevapla
Konu : Google Nik Collection 2015 1.2.11.0 FULL - DENENDİ ÇALIŞIYOR - 04.09.2015, 10:44
Mesaj: #3
Teşekkürler.

WWW Alıntı ile Cevapla
Konu : Google Nik Collection 2015 1.2.11.0 FULL - DENENDİ ÇALIŞIYOR - 04.09.2015, 19:39
Mesaj: #4
Eline saglık

WWW Alıntı ile Cevapla
Konu : Google Nik Collection 2015 1.2.11.0 FULL - DENENDİ ÇALIŞIYOR - 21.10.2015, 13:30
Mesaj: #5
thanks

WWW Alıntı ile Cevapla
Konu : Google Nik Collection 2015 1.2.11.0 FULL - DENENDİ ÇALIŞIYOR - 22.10.2015, 01:18
Mesaj: #6
Tesekkürler Dostum isime yaraacak

WWW Alıntı ile Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
hd porno antalya escort türk ifşa porno izle türk ifşa porno samsun escort izmir escort ataşehir escort türk ifşa hd porno