KULLANICI ADI : ŞİFRE Şifremi Unuttum*

Anasayfa İLLEG4L BANK KREDİ SATIN AL İLLEG4LİZM RAP Sub Domain Bulucu Arama Yap Yeni Konular Bugünki Konular

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dünyanın en zeki seri katili
Konu : Dünyanın en zeki seri katili - 11.06.2015, 12:19
Mesaj: #1
Dikkatimi cekti bunu sizle paylaşma istedim.. 
Alıntıdır
("İyi Forumlar")

"Dünya'nın En Zeki Şeytan Ruhlu Seri Katili " başlıklı videonun metnini aşağıdan okuyabilirsiniz:

Theodere Robert Bundy, kısaca Ted Bundy 1974 - 1978 yılları arasında ABD'nin farklı yerlerinde 30'dan fazla genç kadını öldürmüş şeytani bir seri katildi. 
Onu diğer seri katillerden ayıran özelliği yakışıklı giyinmesi ve temiz görünüşü, kibar, eğitimli, zeki ve kültürlü olması ve kadınların ilgisini kolayca çeken bir cazibeye sahip olmasıydı.
Kız, Ted'den etkilendi ve evlenme teklifinde bulundu. Stephanie bu teklifi kabul etti, fakat Ted Bundy evlenme teklifinden iki gün sonra Stephanie'yi umursuzca terk etti ve onunla olan irtibatını tamamen kesti. 
Böylece Ted Bundy derinden etkilediği Stephanie'nin hayatına bir kez daha girdi ve evlenme teklifinde bulundu. Stephanie bu teklifi kabul etti, fakat Ted Bundy evlenme teklifinden iki gün sonra Stephanie'yi umursuzca terk etti ve onunla olan irtibatını tamamen kesti. 
Aslında kendi avukatlığını kendisinin yapmak istemesi kaçma girişiminde attığı bilinçli bir ilk adımdı. Çünkü kendi avukatlığını kendisi yaparken performansının etkilenmemesi için duruşma esnasında elleri ve ayakları kelepçelenmeyecek ve ayrıca normal bir avukat gibi takım elbise giymesine müsaade edilecekti. 
Bundy, duruşma arasında hukuk kitaplarına bakma amacıyla mahkeme binasındaki kütüphaneye gitme izni istedi ve Buny'nin karakterine biraz sempati duyan yargıç nazikçe sorulan bu istediği geri çevirmedi.
Bunun üzerine kaçtığı anında anlaşılmaması için yatağındaki yorganın altını kitaplarla dolduran Bundy doğru zamanlamayla bu tünelden geçerek başgardiyanın evine girdi. Daha sonra başgardiyanın dolabındaki elbiselerle kendine yepyeni bir stil oluşturdu ve temel ihtiyaçlarını gidererek evin ön kapısından kimseye çaktırmadan sakince çıkmayı başardı.
Daha sonraysa işlediği, fakat bilinmeyen cinayetlerini bir-bir açıkladı.
Cesedi Gainesville'de yakıldı ve külleri vasiyeti uyarınca Washington State Cascade Range'da açıklanmayan bir yerde dağıtıldı.

Ted Bundy gayrı meşru olarak doğmuştu, annesi bunu ondan gizledi ve annesini ablası olduğunu zannederek büyüdü.
Washington üniversitesindeki eğitimi esnasında Stephanie Brooks adında bir kıza aşık oldu ve kızı etkilemek için elinden geleni yaptı. Fakat Stephanie Ted Bundy'nin duygusal anlamda olgun davranmadığını düşündüğü için onu terk etti ve bu olaydan sonra kalbi kırılan Ted Bundy Stephanie'yi geri kazanmak için elinden geleni yapsa da başarılı olamadı.
Ayrılık acısı nedeniyle girdiği depresyondan kurtulamayınca üniversiteye gitmeyi tamamen bıraktı ve Burlington'daki doğum kontrol merkezine giderek ablası zannettiği kişinin aslında annesi olduğunu ve küçüklükten beri büyük bir yalana mahkum edildiğini öğrendi.
Tüm bu olaylar Ted Bundy'i derinden etkilemişti ve bu noktadan sonra inanılmaz bir intikam duygusuyla etrafındaki bütün kadınları birer obje olarak görmeye başlamıştı.
Daha sonra insan psikolojisini daha iyi anlayabilmek için Washington Üniversitesinin bu sefer psikoloji bölümüne yazıldı ve mezun olduktan sonra Washington'da Cumhuriyetçi Parti için çalışırken hukuk okumak için Utah üniversitesine de yazılarak bilgisine bilgi katmak istedi.
Son 5 yıldır yaşadığı bu gelişmelerin neticesinde utangaç ve içine kapanık olan eski Ted Bundy yerini karizmatik, havalı ve kendisine güvenen yeni bir Ted Bundy'ye bırakmıştı.
Ted Bundy uzun bir zaman sonra eski sevgilisiyle tekrar görüştü.
Aradan biraz zaman geçti ve San Francisco'ya yaptığı bir iş gezisinde eski sevgilisi Stephanie'yle buluştu. Stephanie Ted Bundy'nin hem politika alanında çalışmasından hem de 2. bir lisans bölümünü bitirmek üzere hukuk fakültesinde okumasından dolayı adeta büyülendi ve çok değiştiğini düşündü.
Kendisine istediği kadını tekrar elde edebileceğini ispatladıktan sonra okulu tamamen bırakarak 4 yıl boyunca tüm ABD halkını korkutacak olan sapıkça cinayetleri işleme sürecine başladı. Tüm kurbanlarının siyah ve ortadan 2'ye ayrılmış uzun saçlarla eski sevgilisine benzemek gibi ortak bir yanı vardı..
Alışveriş merkezlerinde, üniversite kampüslerinde veya parklarda gözüne kestirdiği kurbanlarına yaklaşmak için bazen sinsice kolunu bandajlayarak sakat rolü yapıp yardım istiyor, bazense bir polis kılığına girerek onları soru sorma bahanesiyle tenhaya çekiyordu. Bu tarz benzer taktiklerle karizmasını, yakışıklılığını ve güvenilir insan imajını kullanarak 1974 - 1978 yılları arasında eski sevgilisine benzeyen 30'dan fazla genç kıza tecavüz etti ve daha sonra şeytani bir öfkeyle onları boğarak veya ağır darbelerle döverek öldürdü. (text: cesetlerini ormanlık alanlarda gizledi.)
Bunların yanında bazense kurbanlarını öldürdükten sonra cesetleri çürüyünceye kadar güzel elbiseler giydirip ve yüzlerine makyajlar yapıp normal insan aklına gelmeyecek şekillerde tecavüz etmeye de devam etti.
Polis ardı arkası kesilmeyen bu ürpertici vahşetlerin suçlusunu yakalama konusunda hiçbir iz bulamıyordu, çünkü hile ustası Bundy her seferinde ufak değişikliklerle dış görünüşünü ciddi bir şekilde değiştirebiliyor ve farklı isimler kullanarak kendisine kısa süreli yeni sahte kişilikler ediniyordu.
Bu özelliği sayesinde cinayetlerine Washington'dan sonra Utah, Colorado, Oregon, Idaho, California gibi birçok eyalette yakalanmadan başarıyla devam etti ve tüm Amerika'da herkesin korktuğu gizemli bir canavar haline geldi.)
Ted Bundy'nin 1 yılda öldürdüğü bazı kurbanlar
Lonnie Trumbull 6/23/66
Kathy Devine 11/25/73
Lynda Ann Healy 2/1/74
Donna Manson 3/12/74
Susan Elaine Rancourt 4/17/74
Kathy Parks 5/6/74
Brenda Baker 5/25/74
Brenda Ball 6/1/74
Georgeann Hawkins 6/11/74
Janice Ott 7/14/74
Denise Naslund 7/14/74
Jane Doe 9/2/74
Nancy Wilcox 10/2/74
Melissa Smith 10/18/74
Laura Aimee 10/31/74
Debbie Kent 11/8/74
Caryn Campbell 1/12/75
Julie Cunningham 3/15/75
Denise Oliverson 4/6/75
Melanie Cooley 4/15/75
Lynette Culver 5/6/75
Susan Curtis 6/28/75
Shelley Robertson 7/1/75
Nancy Baird 7/4/75
Debbie Smith 2/?/76
Lisa Levy 1/15/78
Margaret Bowman 1/15/78
Kimberly Ann Leach 2/9/78

Fakat bir gün Utah'ta polis kılığına bürünen Ted Bundy gözüne kestirdiği Carol DaRonch isimli bir genç kızı alışveriş merkezinden çıkarken sorguya çekme bahanesiyle arabasına bindirmeye çalışınca Carol DaRonch hemen bir şüpheye kapılarak kendini arabadan atmış ve polise giderek Bundy'nin ve arabanın eşkalini vermişti. (polis çizimleri)

16 Ağustos 1975'te tarif edildiği gibi içinden cinayet ve işkence aletleri çıkan bir araba bulundu ve 1 Mart 1976'da Carol`ı kaçırmaktan suçlu bulunan Bundy 15 yıl hapis cezası aldı. Dedektifler, Amerika'nın farklı yerlerinde işlenen seri cinayetler hakkında Bundy'den kuşkulanıyorlardı, fakat Ted Bundy bu konularda o kadar tedbirliydi ki kendi evinde bile bir parmak izi tespit edilememişti ve henüz ortada geçerli bir delil olmadığı için işlediği cinayetlerden ötürü değil, kaçırmadan ötürü ceza almıştı.

Fakat davanın peşi bırakılmadı ve 7 Haziran 1977'de tutuklu olarak yargılanmaya başlandı. Ted Bundy yargılanması sırasında eski bir hukuk öğrencisi olduğu için kendisine verilen avukatı reddederek kendi savunmasını kendisi yapmak istedi.

İsteği kabul edilen ve bir süre yalnız bırakılan Bundy ikinci kattaki kütüphanenin penceresinden atlayarak kaçtı ve elleri kelepçelenmediği için ve sanık üniforması yerine şık bir takım elbise giydirildiği için rahatlıkla şehirdeki normal insanların arasına karıştı.
Bu kaçış sonrasında nüfusun sadece 3000 olduğu Aspen isimli bu küçük şehirde 150 polis ve birçok köpek şehri didik-didik aramasına rağmen Ted Bundy günler boyunca yakalanamadı.
Fakat Ted Bundy 1 hafta sonra bir araba çalarak şehirden kaçmaya çalışınca polisler tarafından fark edildi ve tekrar hapse gönderildi.
Bir sonraki duruşmaya kadar yine hapishaneye yollanan Bundy yaklaşık olarak 6 ay içinde yer altındaki hücresinin tavanına bulduğu bir demir testereyle bir delik açarak uzun bir tünel kazdı.
Tünelin ucu hapishanenin başgardiyanının evine çıkıyordu ve Bundy'nin kaçmayı planladığı gece başgardiyan hoşlandığı bir bayanla buluşmak için dışarı çıkmıştı.
Ted Bundy'nin hapisten kaçışının ertesi günün öğle vaktine kadar anlaşılamaması ona ortadan kaybolması için ekstra 15 saat kazandırmıştı. Bu sayede kaçtığı fark edilene kadar çoktan Florida'ya doğru yola çıkmış ve Florida'ya vardığında kendine Chris Hagen isminde yeni bir kişilik oluşturarak tek odalı güvenli bir daire tutmuştu. Bu daire Florida Devlet Üniversitesi'nin yakınlarındaydı ve Bundy çoğu zamanını bu üniversitedeki sınıflara kaçak olarak girip istediği dersleri dinleyerek harcadı. 
Hapisten kaçması ona 2. bir yaşam şansı verse de tıpkı bir köpekbalığı gibi öldürmeden yaşayamadığı için kendisini tutamadı ve üniversiteye giden genç kızlara tecavüz edip onları öldürerek seri cinayetlerine kaldığı yerden devam etti.
Fakat 15 şubat 1979 yılında kullandığı arabanın çalıntı olduğu anlaşılınca tutuklandı ve tekrar yargılanması için Miami'ye gönderildi.
İkinci defa başlayan dava süreci esnasında dedektifler onun tarzını anımsatan bir cinayet olayını incelemeye gittiler. Beklenileceği gibi olay yerinde ne bir parmak izi, ne de DNA analizine gidilebilecek bir biyolojik delil bulunamadı, ancak detaylı araştırmalar sonucu cesedin kalçasında oldukça iyi karakterize edilebilecek bir ısırık izi bulundu.
Bu durumdan haberdar olan Bundy kendi dişlerini kırmaya çalıştıysa da görevliler buna engel oldu ve Bundy'den alınan diş kalıbıyla ölen kızın kalçasında bulunan ısırık izi kıyaslandığında söz konusu izin ona ait olduğunun saptanması ve görgü tanıklarının Bundy'yi onlarca kişi arasından kolayca ayırt edebilmesi nedeniyle Ted Bundy işlediği birden fazla cinayet suçu nedeniyle ölüm cezasına çarptırıldı.
Suçlu bulunduktan sonra zaman kazanabilmek için mahkemeye standart prosedürlere uyulmadığı gerekçesiyle şikayetlerde bulunarak ve öldürdüğü fakat cesetleri bulunamayan kurbanlarını bir-bir açıklayarak kendisine ölmeden önce 10 yıllık bir zaman kazandırdı.
Bu süreçte kaçmaya çalıştı.
Ve mahkemenin standart prosedürlere uymadığı iddia ederek şikayetlerde bulundu.
Bu tarz kurnaz yollarla ve bilinmeyen diğer cinayetlerini açıklayarak idamını 10 yıl erteledi.
Bu 10 yıl içinde hayranlarından biriyle evlendi ve bir kız çocuk sahibi oldu.
Onun karakterinden etkilenen yüzlerce kadın hayranından mektup aldı ve hatta bazı kadınlar onun dikkatini çekmek için saçlarını siyaha boyatıp eski sevgilisininki gibi ortadan ikiye ayırarak duruşmaya katıldı ve Ted Bundy bu kadınlardan bir tanesiyle duruşma esnasında evlendi. (görüntü) ve bundynin10 yıl içinde bu kadından çocukları oldu.
Tüm bunlara rağmen Ted Bundy'yi işlediği cinayetler sebebiyle ölüme mahkûm eden Edward Cowart bile duruşmada avukat istemeyip kendi savunmasını kendi yapmasından dolayı Ted Bundy'ye olan sempatisini gizleyememişti ve ölüm emrini verdikten sonra şu sözleri söylemişti.
(Yargıçın Bundy'e olan son sözleri: " Zeki, genç bir adamsınız. İyi bir avukat olabilirdiniz, arkamda çalıştığınızı görmek beni mutlu ederdi, fakat ortak, yanlış yoldan gittiniz. Kendinize iyi bakın. Size karşı düşmanlık beslemiyorum, bunu bilmenizi isterim. Kendinize iyi bakın")

WWW Alıntı ile Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
hd porno antalya escort türk ifşa porno izle türk ifşa porno samsun escort izmir escort ataşehir escort türk ifşa hd porno