KULLANICI ADI : ŞİFRE Şifremi Unuttum*

Anasayfa İLLEG4L BANK KREDİ SATIN AL İLLEG4LİZM RAP Sub Domain Bulucu Arama Yap Yeni Konular Bugünki Konular

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlık Scripti V3 Full Php Arkadaşlık Scripti
Konu : Arkadaşlık Scripti V3 Full Php Arkadaşlık Scripti - 06.04.2014, 11:26
Mesaj: #1
İmage

İmage

Script türkiyede piyasaya çıkmış scriptler arasındaki en iyi yazılımdır. Yazılım yazılırken temel amaç hem üyelerin birbiri ile kolay iletişimi sağlamak alınmış hemde üyelik satışı yapılmasına yönlendirici çalışmalar yapılmıştır. Bunun sonucunda en iyi arkadaşlık yazılımı piyasaya gelmiştir. v3 ile gelen özellikler v2 kazancının 5 katına çıkmasını sağlar. Özelliklerini saymaya başlarsak
v3 ile eklenen özellikler
Cinsiyet Desteği Bu özellik sayesinde adult veya partner siteleri için daha gelişmiş cinsiyet seçenekleri sunabilirsiniz. Veya cinsiyete özel siteler kurabilirsiniz
Dil Desteği Bu özellik sayesinde türkçe dışındaki dillerde de hizmet verebilirsiniz, Dünyaya açılabilirsiniz
Vitrin Modülü Site içinde para kazanmak için bir başka bölüm oluşturduk. Artık üyeler öne çıkmak için vitrine kayıt olmak isteyecekler ve bunun içinde ekstra kazanç sağlıyabileceksiniz
Blog Modülü Bu modül sayesinde üyeler makale yayınlıyabilir ve internette paylaşabilir, Hem üyenin kendi hakkında makaleler yayınlasına izin vermiş oluyor ve google üzerinden gelen trafiği arttıracak sayfalar oluşturuyoruz.
Video Modülü Bu modül sayesinde üyeler video izliyebilir, sitede kalma süresi arttırılabilir ve google üzerinden gelen trafiği arttıracak sayfalar oluşturuyoruz.
Profil Oylama Diğer üyeler artık üyelere oy verebilecek, Kim daha popüler ortaya çıkacak.
Hoş Mu Boş Mu Bu modül tüm üyelerin sıra ile gelip oylanmasını sağlıyacak güzel bir oyun.
Paypal Ödeme Modülü Üyeler artık paypal üzerinden de ödeme yapabilecek.
Facebook Paylaş Günümüzün en önemli hit kaynaklarından birisi de facebook. Üyeler facebook üzerinde profillerini, videoları ve blogları paylaşabilir, facebook üzerinden trafik sağlıyabilirsiniz
Resim yorum Artık Üyelerin resimlerine yorumlar yapılabilir
Harita sistemi Bu özellik sayesinde google maps üzerinden üye arama yapabilirsiniz. Çok yenilikçi bir özelliktir. Şuan Türkiyede google maps kullanabilen tek yazılımdır. Diğer hiçbir sitede google maps çalışmamaktadır.
Çarpıcı Arayüz Değişen tasarımı ile insanların daha çekici ve gözalıcı olacak bir şekle getirilmiştir.
MSN ve Telefon paylaşımı Artık üyeler MSN ve cep telefonlarını siteden paylaşabilirler. Fakat bunun için gol üye olmaları gerekmektedir. Gold üye sayısını arttırmak için güzel bir uygulamadır.
Kimin Webcamı var ? Sitede gezen üyelerden hangisinin webcamı gerçekten olup hangisinin olmadığını bulabilirsiniz. Admin panelde online üyeler kısmında gözükmektedir.
Uyumluluk Bu özellik sayesinde bir üye bir kişinin profiline girdiğinde uyumlu olup olmadığı hakkında fikir sahibi olabilir. İlgi çeken bir özelliktir.
Seo Uyumluluk Seo uyumlu profil sayfaları ve seo uyumlu anahtar kelimeler oluşturmak üzere sitenize üye çekmek için iyi bir yol oluşturur. Profil sayfalarının altındaki taglar sayesinde çogu arkadaşlık aramasını sizin sitenizin arama sayfasına çekmeyi amaçlar. Hit arttıracak bir özelliktir.
Sitemap Sitemap oluşturucusu sayesinde dakikalar içinde sitemapınızı oluşturur ve google ye eklemenizi saglar.
Mobil Ödeme abonelik mikro-odeme.com un bu sistemi sayesinde artık üyelerden daha çok para tahsil edebileceksiniz. Bir üyeyi abone yaparak otomatik aboneliğinin yenilenmesini saglıyabilirsiniz. Bu da daha çok para kazanmanızı sağlar. Şuan türkiyenin önde gelen en büyük arkadaşlık sitelerinin kullandığı modeldir.
Thumbnail Düzenleme Profilinizdeki küçük resmi facebook daki gibi kırpmak istermisiniz ? Evet bu özellik işte bu işe yarıyor. Profilinizdeki küçük resim bölümüne istediğiniz kareyi sığdırabilirsiniz.
3 yeni özel arama 3 yeni arama metodu ile üyelerinizin aradığı arkadaşı bulmasını kolaylaştırmaya çalışılmıştır. Ruh ikizini bulma Uyumluluk algoritmasına göre o kişiye en uygun üyeleri listeler ( Tüm detaylı profilini doldurması gerekmektedir). Şuan en yakınımda bulunanlar özelliği ile bir tıklama ile sadece size en yakın üyeleri koordinatlarına göre gösterir. Haritadan arama özelliği ile çok farklı ve eğlenceli bir arama metodudur.
Referer istatislikleri Sitenize hangi sitelerden klik geliyor merak ediyormusunuz ? Bu özellik sayesinde artık admin panelinden görebileceksiniz.
2 email sunucusu özelliği Arkadaşlık sitesisiniz ve reklam emailleri yolluyorsunuz. Fakat reklam emailleriniz sunucunuzdan hotmail e gitmiyor ve ekstra smtp kullanmak zorundasınız. Mesela sadece http://www.hotmail.com’a paralı smtp den email atıp http://www.gmail.com’a kendi sunucunuzdan email atmak isteyebilirsiniz. hem ücretli email tasarrufu saglar hemde tüm emaillerinizin en ucuz maliyetle üyelerinize ulaşmasını sağlar.
Email Stats Günlük email gönderiminiz nedir hangi tarihinde sunucunuzdan kaç email çıkışı olmuş görebilirsiniz.
Email Almak istemeyenler Artık admin panelden email almak istemeyen üyeleri görebilirsiniz.
Planlı Email botu Bir bot düşünün birisi siteye üye olduğu andan itibaren ona planlı bir şekilde ve düzenli olarak mesaj yollasa, arkadaşlık talebi yollasa, çarpıldım talebi yollasa, hediye yollasana nasıl olur ? Güzel olur değil mi ? işte bu özellik sizi siteye üye olanları sürekli takip etmek derdinden kullanıyor ve bu işi otomatik yapıyor. Sizin belirttiğiniz ayarlamalar sayesinde sitedeki üyelere bilinçli bir şekilde email yolluyor
Sohbet botu -Bir bot düşünün bu bot siteye gelen normal üyelere sohbet talebi yollasın onlarla sohbet etsin ? Sizce de ilgi çekici olmaz mı ? Bu özellik insanları gold üye olmaya teşvikini 3 katına çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu özelliği kullanarak sitenizden daha çok para kazanabilirsiniz. Bu bot sitede gezen üyeye sohbet talebi yolladığı gibi normal üye bot üyeye sohbet talebi yolladığında da sohbet etmektedir.
Standart Arkadaşlık scriptlerinde bulunması gereken tüm özellikler arkadaşlık yazılımımızda bulunmaktadır
Kolay ve anlaşılabilir kullanıcı arayüzü siteye giren üyelerin aradıklarını kolay bulabilmesi için gereken optimizasyon yapılmıştır
Ajax chat uygulaması, Üyeler birebir sohbet edebilir
Sitenin yöneticisi veya üyesi sitenin renklerini istediği gibi değiştirebilir
Gelişmiş bot özelliği ile botlar sitede sizin belirlediğiniz saat aralıklarında online olabilir sitede online gözükürler
Kullanıcılarınıza herşey için kısıtlama koyabilirsiniz. Mesaj limiti koyabilir, hediye limiti koyabilir isterseniz profil gezmesi için bile limit koyabilirsiniz.
4 tür ödeme sistemi bulunmaktadır. Kredi kartı ile ödeme, Havale ile ödeme, Turkcell Mobil ödeme. Mobil ödeme özelliği hiçbir diğer yazılımda yoktur. Havale dışındaki tüm işlemler ödeme sonrası üyeyi gold üye yapar.
Msn listesini davet etme özelliği verebilir, Hatta msn listesini davet edip gold üye olanlara artı olarak bedava gold üyelik süresi hediye edebilir böylece insanları Msn listesini davet edip gold olması için teşvik edilebilir.
Bilgilendirmeler sayesinde üye arkadaş listesindeki kişilerin kiminle arkadaş olduğunu görebilir.
Profilini son gezegenleri görebilir.
Üyeye tüm gönderilen emaillerde özel link sayesinde kullanıcı linke tıkladığı gibi sitede online olur. Kullanıcı adını ve şifresini bilmese de siteye hemen giriş yapılması ve zaman kaybettirilmemesi sağlanır.
Teşvik mesajı sayesinde üye siteye girdiğinde 1 dakika sonra bir bot mesaj atar. 5 dk süre sonra 2. bir mesaj daha atar ve üyeyi gold olmaya teşvik eder. Bu mesajları ve gönderilme sürelerini siz belirliyebilirsiniz. Teşvik mesajı üyeyi %50 daha fazla gold olmasına ikna eder
Bot mesajı sayesinde belirlediğiniz üye kriterine göre göz kırpabilir,mesaj gönderebilir ve davet edebilirsiniz. bu yaptığınız bot mesajları email olarak da gönderilir. Üye siteye gelmese bile üye email ile bilgilendirilir siteye teşvik edilir.
Hem SMTP hemde Normal email yolu ile email yolluyabilirsiniz.
Emaillerin sunucudan gönderilme hızını ayarlıyabilirsiniz. Hepsini bir anda göndermediğiniz için hotmail ve benzeri email sistemlerinden banlanma riskiniz daha az olur.
Bounce email sayesinde email adresi doğru olmayan üyelerin veritabanında askıya alınmasını sağlar üyeye email adresini düzeltmesini söyleyebilirsiniz. Ayrıca olmayan email adresine email yollanmaz ve sizin emaillerinizin junk klasörüne düşmesi engellenir.
Affiliate sistemi açabilirsiniz. Sisteme dahildir. Normal üyelik başı veya satış başı üyelik ödemesi yapabilirsiniz.
Yasaklı kelimeler koyabilir üyelerin göndermesini istemediğiniz kelimeleri göndermemesi sağlıyabilirsiniz
Akıllı sistemi sayesinde normal üyelerin birbirlerine email adresleri paylaşmasını engelleyebilirsiniz.
Reklam alanlarında reklam yayınlayabilir istatislikleri görüp reklam kampanyaları yapabilirsiniz.
Profil detaylarını onaylama özelliği sayesinde üyelik bilgilerini sizin kontrolünüzden geçtikten sonra sitede yayınlanır.
Üyeler birbirlerine yorum yapabilir.
Üyeler birbirlerine normal veya gizli olarak bir hediye yolluyabilir. Diğer üyeler gönderenleri profilde görür.
Anasayfada üye hemen girdiğinde şehrine uygun veya yakın karşı cins üyeleri görür.
Cari yönetimi sayesinde sitenin size ne kadar kazandırdığının ne kadar masraf yaptırdığı hakkında cari kaydı tutabilir ne kazanıp ne kaybettiğinizi görebilirsiniz. Yapılan satışlar hakkında detaylı bilgi kaydı tutabilir ileride bir sorun olduğunda tüm bilgileri bulabilirsiniz.
Arkadaşlık sitesi ücretlerini admin panelden düzenliyebilirsiniz.
Havale hesaplarını admin panelden düzenliyebilirsiniz. Üyeler otomatik form sayesinde daha kolayca başvuruyapabilirler.
Gold istatislik sayesinde sitenin zaman aralığında kaç üye geldiğini ve kaç para kazandırdığını görebilirsiniz.
Tüm mesajlaşma logları 30 gün süre ile yedek veritabanında tutulur bir sorun olduğunda oradan okuyabilirsiniz. 30 günün sonunda otomatik silinir.
Hediyeleri admin panelinden otomatik ekliyebilir fiyatlarını belirliyebilirsiniz.
Site içinde sohbet edenleri ve ne sohbet ettiklerini görebilir müdahele edebilirsiniz.
Siteye üye olmayanlarda kısıtlı bir şekilde gezebilir. sitedeki diğer üyeleri görerek site hakkında fikir sahibi olur ve üye olmaya daha kolay yönlenir.
Yardım merkezi sayesinde üyenin sorununu size ulaştırması ve sorunun çözülmesi daha kolay olur.
Bayan üyeler siteye normal üye olduktan sonra mesaj atabilirken erkeklerin atmasını engelliyebilirsiniz. Normal erkek ve Normal bayan üye seviyeleri ayrıdır. Ayrı yetkilendirme mevcuttur.
Kullanıcı adı: demo Şifre : arkadaslikscripti
URL : http://www.arkadaslikscripti.net/demov3
Not: Demo versiyonda tüm özellikler çalışmamaktadır. Detaylar için bizimle iletişime geçip bilgi alınız.
Admin girişi
 Kullanıcı adı: admin Şifre : arkadaslikscripti
URL : http://www.arkadaslikscripti.net/demov3/admin/
Affiliates/Satış ortaklığı girişi
 Kullanıcı adı: affiliates Şifre : arkadaslikscripti
URL : http://www.arkadaslikscripti.net/demov3/affiliates

[font]link silinmiştir yakında eklenicektir..[/font]

 

(Son Düzenleme: 06.04.2014, 19:58, Düzenleyen: Mr.Byt3.)
Konu : Arkadaşlık Scripti V3 Full Php Arkadaşlık Scripti - 06.04.2014, 11:33
Mesaj: #2
Paylaşım için teşekkürler kardeşim. )

Konu : Arkadaşlık Scripti V3 Full Php Arkadaşlık Scripti - 06.04.2014, 12:56
Mesaj: #3
teşekkürler
 

Konu : Arkadaşlık Scripti V3 Full Php Arkadaşlık Scripti - 06.04.2014, 13:44
Mesaj: #4
İmage

Konu : Arkadaşlık Scripti V3 Full Php Arkadaşlık Scripti - 06.04.2014, 20:14
Mesaj: #5
güzel paylaşım elinize sağlık

Konu : Arkadaşlık Scripti V3 Full Php Arkadaşlık Scripti - 08.04.2014, 15:39
Mesaj: #6
İmage
İmage

"İdealler yıldızlar gibidir. Onlara belki ulaşamazsınız ama bakarak yönünüzü tayin edebilirsiniz."


Konu : Arkadaşlık Scripti V3 Full Php Arkadaşlık Scripti - 17.04.2014, 12:12
Mesaj: #7
deniyelim sagol dostum

Konu : Arkadaşlık Scripti V3 Full Php Arkadaşlık Scripti - 01.11.2014, 23:36
Mesaj: #8
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Konu : Arkadaşlık Scripti V3 Full Php Arkadaşlık Scripti - 06.01.2015, 14:39
Mesaj: #9
güzel paylaşım
İmage

Konu : Arkadaşlık Scripti V3 Full Php Arkadaşlık Scripti - 08.01.2015, 22:18
Mesaj: #10
öncekilerde capth hatası vardı işşallah düzelmiştir yaHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
antalya escort türk ifşa porno izle türk ifşa porno samsun escort izmir escort türk ifşa hd porno